Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Świnoujścia do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Świnoujścia, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc obiekt hotelarski w Świnoujściu na pewno potrzebujesz praktycznego oprogramowania, które pozwoli Ci na błyskawiczną obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne wprowadzanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją autoryzować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i jasne rozliczenia, w których ryzyko pomyłki sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem kosztów pobytów.


Ewidentnym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich komunikatów między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają także przypominacze o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10
Komentarze (2)
Bałtyk Resort 7.12.2015 12:30

Mamy okazję korzystać z oprogramowania NFhotel już od kilku miesięcy i w naszym obiekcie wszyscy jesteśmy z niego zadowoleni. Bez trudu opanowaliśmy jego obsługę. To bardzo funkcjonalny program, z jasnymi warunkami użytkowania i bezpłatny! Bardzo usprawnia nam zarządzanie, kontrolę nad przyjazdami i wyjazdami, a także nad pracownikami. Polecamy oczywiście!

Pensjonat*** Karkonoski SPA 7.12.2015 12:33

Bardzo dobry produkt, wart uwagi i poznania. My jesteśmy zadowoleni, że zaczęliśmy z niego korzystać i na pewno przy nim jeszcze zostaniemy. Bardzo dużo funkcji, z których najciekawsze wydają nam się raporty i analizy, komunikator, szybkie rozliczenia czy dynamiczny cennik. Program jest darmowy, co nas też oczywiście satysfakcjonuje. Dodatkowo, korzystamy z opcji rezerwacji online.

Dodaj komentarz