Dzieci na pierwszym planie w Karpaczu?

Gdy szukamy obiektu w którym chcemy spędzić wymarzony urlop, mamy do wyboru naprawdę zatrzęsienie pensjonatów i hoteli. Każdy stara się pokazać swoje atuty zdjęciami, czy właśnie filmami. Najczęściej ukazują one rozrywki typu SPA czy restauracja, ale Pensjonat Karkonoski SPA*** zmienił trochę konwencję, o czym przekonacie się tutaj:

Karpacz

wykonanie filmu:KM STUDIO - kamerzysta Jelenia Góra

Przeglądając internet, rzadko znajduje się podobne filmy - na pierwszym planie mamy dzieci, które nota bene dla większości rodziców są ważniejsi niż oni sami. Video zadziwia starannością - jest dobre jedzenie, jest zabawa i huśtawki, jest i widok pięknych szlaków. Potrafi zachęcić i narobić “smaka” na doświadczenie tego na żywo, więc idealnie spełnia swoje zadanie.

Uśmiechnięte dzieci na pewno wzruszą nie jednego rodzica, co brzmi jak prosta recepta na sukces. Im dziecko weselsze, tym rodzice bardziej zadowoleni - prawdziwa zachęta do wybrania miejsca, gdzie spędzimy te piękne dni. Jeśli film spełni swoje zadanie, może inni właściciele pensjonatów również podłapią pomysł?

Pełną ofertę pensjonatów i hoteli w Karpaczu znajdziecie tutaj:

Dodano: 2014-11-07
Komentarze (0)
Dodaj komentarz