Rejsy korsarskie

“Roza Weneda” nie jest może “Czarną Perłą” znaną z kasowej serii o piratach, ale ewentualne braki w rzeczywistości można nadrobić z użyciem własnej wyobraźni oraz przy pomocy stosownie ubranej załogi.

Statek starannie wystylizowano na jednostkę żaglową, która mogła przed wiekami pływać po Bałtyku pod korsarską lub piracką banderą. 3 olinowane maszty z bocianimi gniazdami, przepiękny galion, luki strzelnicze z lufami armat, wszechobecne drewno… Na 3 pokładach każdy powinien móc znaleźć odpowiednie dla siebie miejsce.

Standardowy rejs “Rozy Wenedy” po Bałtyku trwa około 120 minut. Wycieczki organizowane są przede wszystkim w wakacyjne miesiące (lipiec, sierpień). Latem zdarza się również, że statek wypływa na wycieczki do innych polskich portów i kurortów, np. Dziwnowa. Poza sezonem statek również kursuje, jednak nie tak często jak latem. Dodatkowo, na okręcie są bardzo dobre warunki do urządzenia imprezy okolicznościowej.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Piracka przygoda na pełnym morzu. Zwłaszcza dla tych, którym nie brakuje wyobraźni, a głowę mają wypełnioną opowieściami o Czarnobrodym, Henrym Morganie i podobnych im jegomościach. Pieczołowicie wystylizowana na korsarski okręt “Roza Weneda” wypływa z portu na Bałtyk przez niemal cały rok. Podróż trwa zazwyczaj około dwóch wypełnionych atrakcjami godzin.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz