Basen OSiR Wyspiarz

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świnoujściu dysponuje szeregiem najróżniejszego typu obiektów, na których niewątpliwie jednym z najpopularniejszych i najważniejszych ośrodków będzie kryta pływalnia, zlokalizowana nieopodal miejskich plaż.

Basen świnoujskiego OSiR-u może i nie powala wielkością czy urozmaiceniami, za to w przeciwieństwie do wód Bałtyku doskonale nadaje się do nauki pływania. I to bez najmniejszych zastrzeżeń. Gwarantują to stała temperatura wody (29ºC), brak niebezpiecznych fal, stała obecność czujnych ratowników i możliwość skorzystania z profesjonalnych usług instruktorów. Pozostałe istotne parametry techniczne to 1,5-1,8 m głębokości, 5 oddzielonych od siebie torów oraz 25 metrów długości basenu. Na miejscu działa także szkółka nurkowania.

Kogo niespecjalnie interesuje pływanie, a lubi uprawiać sport, zainteresuje się innymi obiektami OSiR-u. W Świnoujściu miejska spółka opiekuje się jeszcze m.in. kąpieliskami na plażach, jachtową mariną, kortami na otwartym powietrzu i halą dla tenisistów, kompleksem boisk piłkarskich (z naturalną oraz syntetyczną nawierzchnią) czy halą sportową do siatkówki, badmintona, tenisa stołowego i z niepełnowymiarowym boiskiem do koszykówki.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Ośrodek Sportu i Rekreacji “Wyspiarz” to główny gospodarz właściwie wszystkich najważniejszych obiektów sportowych w Świnoujściu. Sprawuje pieczę m.in. nad miejską pływalnią (25 m długości, 1,5-1,8 m głębokości, 5 torów), działającą przez cały rok pod dachem. W innych punktach miasta zajmuje się boiskami do piłki nożnej, kortami tenisowymi, halą czy mariną.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz